Lakersi slavili protiv Minnesote, Garza odlično iskoristio minute na parketu (VIDEO)

Košarka 11. mar 202408:47 0 komentara
RONALD MARTINEZ / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP

Bilo je veoma zanimljivo na parketima košarkaške NBA lige protekle noći, a odigrana su četiri susreta. Najzanimljivije bilo je u "Crypto" Areni gdje su domaći Los Angeles Lakersi savladali Minnesota Timberwolvese sa 120:109.

Nakon veoma uzbudljive i izjednačene utakmice, Lakersi su otpor protivnika slomili u posljednjoj četvrtini, a do trijumfa ih je vodio LeBron James sa 29 poena, dok je Anthony Davis upisao double-double od 27 koševa i 25 ubilježenih skokova.

Kod Minnesote istakao se Anthony Edwards sa 25 ubačaja, isto koliko je imao i Reaves, dok je Nickeil Walker-Alexander ubacio 15 koševa.

Bh. reprezentativac Luka Garza dobio je 10 minuta za igru, a za to vrijeme ubacio je 9 poena, upisao 3 skoka i jednu asistenciju.

U ostalim mečevima odigranim noćas Cleveland je na domaćem terenu poražen od Brooklyn Netsa sa 101:120.

Philadelphia je u gostima bila bolja od New York Knicksa sa 79:73.

Oklahoma je kod kuće savladala Memphis Grizzliese sa 123:93.