Navijač Slobode oduševio publiku break danceom, a nakon toga ga je uhvatilo osiguranje (VIDEO)

Košarka 03. dec 202320:42 0 komentara
screenshot

Neviđene scene u dvorani "Mejdan" u Tuzli, gdje je navijač izveo breakdance tokom time-outa.

Tokom utakmice Prvenstva Bosne i Hercegovine u košarci KK Sloboda bio je domaćin KK Borac. Meč je bio dosta neizvjestan sve do četvrte četvrtine, kada su gosti stekli osjetnu rezultatsku prednost i zasluženo slavili rezultatom 65:81.

Pažnju sa meča tokom time outa u četvrtoj četvrtini je, međutim, na sebe skrenuo navijač Slobode. On je nonšalantno izašao na sredinu terena i zaplesao break dance.

Nekoliko sjajih poteza, i razbijeni mobilni telefon kasnije, prišao mu je zaštitar, koji ga je udaljio sa terena. Član osiguranja pritom je bio dosta grub, a mobilni telefon koji je ostao za plesačem pokupio je redar.

Plesna tačka izazvala je oduševljenje i aplauze pristunih.