Real Madrid savladao Valenciju u izuzetno uzbudljivom meču

Košarka 14. nov 202322:30 0 komentara
Real Madrid Basket

U okviru 8. kola Eurolige, Real Madrid je večeras savladao Valenciju.

Sjajnu utakmicu u dvorani Font de Sant Lluis odigrali su Valencija i Real Madrid, na kraju pobjedu je odnijela ekipa Real Madrida rezultatom 73:76.

Dobru partiju za Madriđane i večeras pružio je Džanan Musa koji je za provedenih 17 minuta na terenu ubacio 10 poena, upisao 3 asistencije i sakupio 3 skoka.

U izuzetno tvrdoj utakmici Real je zahvaljujući dobroj igri u trećoj četvrtini uspio da ostvari prednost koju je uspio da zadrži do kraja utakmice.

Najbolji u redovima gostiju uz Džanana Musu bili su Gabriel Deck sa 17 poena, Facundo Campazzo (15 poena) i Mario Hezonja (12 poena). Dok su se u redovima Valencije istakli Brandon Davies sa 22 poena, 4 asistencije i 4 skoka, Damien Inglis (12 poena) i Semi Ojeleye (12 poena).