Šta je Messi izvukao iz štucne?

Nogomet 19. okt 201711:08 > 11:09
Screemshot/YT

Nogometni klub Barcelona zadržala je stopostotni učinak u Ligi prvaka nakon što je u srijedu sa 3:1 savladala Olymipakos.

Barca je slavila protiv grčkog sastava iako je od 42. minuta igrala sa igračem manje zbog isključenja Gerarda Piquea. Igrač utakmice bio je Lionel Messi, strijelac drugog gola i asistent kod pogotka Lucasa Dignea.

Messi je pored igre bio u fokusu i zbog jednog zanimljivog detalja iz 10. minuta utakmice.

Naime, kamere su zabilježile trenutak kada je Argentinac iz sokni izvukao tabletu koju je brzo stavio u usta. Španski mediji pišu da je Messi koristio glukoznu tabletu za povećanje energije.

Izgleda da je pilula djelovala jer je Barcelonin napadač postigao 100 gol u evropskim takmičenjima.

– Ne znam je li uzeo tabletu. Ali, ako je i ako je to razlog zbog kojega je zabio pogodak neka ih ubuduće uzima hrpu – kazao je trener Barcelone Vavlerdeironično nakon utakmice.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.