Bh. stručnjak otkinuo bodove Partizanu: Feđa Dudić i Radnički neporažni nakon drame u Beogradu

Nogomet 16. dec 202321:18 0 komentara

Radnički 1923 zaustavio je Partizan u meču 19. kola Super lige Srbije. Konačan rezultat, u meču neviđene dramatike glasio je 3:3.

Šumadinci su vodili tokom većeg dijela susreta, imali 2:0, potom 3:2, ali na kraju mogu da budu zadovoljni vrijednim bodom u Beogradu.

Partizanu ostaju problemi u najavi vječitog derbija, zakazanog za srijedu, na stadionu u Humskoj. Osvojili su izabranici Igora Duljaja svega bod u posljednjih 180 minuta i na minus dva dočekuju duel sa Crvenom zvezdom.

Brzo su se vratili u igru, poslije šokantnih 0:2, u režiji Gluščevića i Činedua. Na kraju, u finišu prvog poluvremena, za pet minuta uspjeli su da nadoknade minus i sa 2:2 dočekaju drugi dio.

Poništen gol Saldanhi, zbog ofsajda, na asistenciju VAR sobe, najavio je žestoko drugo poluvrijeme. I u trenucima kad se činilo da je sve na strani Beograđana, gosti su stigli do 3:2. Imao je snage Partizan da preko Belića stigne do izjednačenje i samo toliko. Nije se mnogo igralo u finišu, ostao je rezultat 3:3 za veliko slavlje gostiju.

Kragujevčani su bili sigurni u trenucima odluke i uspjeli da sačuvaju vredan bod.