Granit Xhaka zabio golčinu pa proslavio na neviđeno bizaran način (VIDEO)

Nogomet 23. feb 202421:59 0 komentara
REUTERS/Thilo Schmuelgen

Prekrasnim pogotkom Granita Xhake lider Bundeslige došao je u rano vodstvo protiv Mainza.

Novo kolo njemačke Bundeslige otvoreno je danas, susretom lidera ljestvice, Bayera iz Leverskusena i gostiju iz Mainza. U trenutku pisanja ovog teksta, rezultata na poluvremenu je 1:1.

Već u trećoj minuti domaći su došli do vodstva i to prekrasnim pogotkom Granita Xhake, koji je prezentirao svoj dalekometni udarac.

Golčina na samom početku pa slavlje kojim je zabrinuo svoju klupu

Natrčao je na jednu loptu, a onda ju poslao prema golu u sjajnom luku, koji je prevario gostujućeg golmana.

Ipak, ono što je izazvalo više pažnje je način na koji je švicarski reprezentativac taj pogodak proslavio.

Potrčao je prema aut liniji, a onda se šepajući uhvatio za kvadriceps kao da se ozbiljnije ozlijedio.

Već je klupa Xabija Alonsa krenula reagirati, no Xhaka je brzo promijenio svoj izraz lica pa je bilo jasno kako se radi o glumi, a primijetio je to i trener koji je svoj stručni štab smirio.