Hamulić spektakularnim golom utišao Amsterdam, a onda se javila VAR soba i donijela čudnu odluku (VIDEO)

Nogomet 25. nov 202322:33 0 komentara
Printscreen/X

Bh. reprezentativac i napadač Vitessea Said Hamulić postigao je fantastičan pogodak protiv Ajaxa, no on je poništen zbog ofsajda.

Hamulić je u 9. minuti meča sam izašao na golmana domaće ekipe i majstorskim udarcem ga lobovao sa velike udaljenosti.

No, nakon dužeg prekida i provjere VAR tehnologije odlučeno je da je Hamulić bio u ofsajd poziciji na iznenađenje mnogih.

Hamulić je ove sezone odigrao 13 utakmica za Vitesse.

Ajax je savladao goste sa 5:0 što je jedna od najvećih pobjeda ekipe u historiji na domaćem terenu, a Benjamin Tahirović je za Ajax na terenu bio do 74. minute.