Igman ispustio pobjedu u posljednjim minutama, slijedi još teža borba za opstanak

Nogomet 14. apr 202415:02 0 komentara
FK Igman Konjic

Fudbaleri Igmana i Posušje remizirali su 1:1 u pretposljednjem susretu 26. kola šampionata Bosne i Hercegovine.

Ljubitelji fudbala na Gradskom stadionu u Konjicu čekali su na prvi pogodak 40 minuta.

Belmin Mešinović uposlio je Anela Hebibovića, koji matira golmana gostiju za 1:0. Bio je to osmi gol Hebibovića, koji je najbolji strijelac Konjičana ove sezone.

Kada su domći čekali da glavni sudija Antoni Bandić odsvira kraj, Gabrijel Boban asistirao je Karlu Kamenaru, koji pogađa za 1:1 u 90. minuti susreta.

Igman je sada 10. na tabeli sa 27 bodova, jednim više, ali i utakmicom više od Željezničara. Plavi večeras od 20 sati na Grbavici dočekuju Sarajevo.

Posušje se nalazi na mjestu broj pet sa 38 bodova.