Komentator sasvim iskreno nakon bizarnog gola: Gdje čovječe gledaš i o čemu razmišljaš!? (VIDEO)

Nogomet 05. mar 202407:20 0 komentara
screenshot

Fudbaleri Alanye pobijedili su Trabzon u 28. kolu prvenstva Turske rezultatom 3:1, a o drugom golu sigurno će se pričati.

Igrao se 38. minut kada je golman gostiju Ugurcan Cakir želio da proigra jednog od saigrača koji je gledao ko zna gdje i razmišljao ko zna o čemu. Oguz Ajdin je mudro iskoristio priliku i svom timu donio dva gola prednosti.

Zbunjeni su bili svi, pa i komentator SK Vladimir Živković.

Adana je pobijedila Karagumruk minimalnim rezultatom, a jedini strijelac bio je Mario Balotelli u 27. minutu iz jedanaesterca. Identičnim rezultatom Antalya je bila bolja od Gaziantepa.