Meksiko postigao gol u 11. minuti nadoknade, pogledajte ludnicu na kultnom stadionu (VIDEO)

Nogomet 22. nov 202317:11 0 komentara
Printscreen

Reprezentacija Meksika u ludoj utakmici četvrtfinala CONCACAF Lige nacija slavila je nakon penala protiv Hondurasa 4:2 (2:0).

Na Azteci produžetak je Meksiko izborio u 11. minuti nadoknade kada je Alvarez zabio za 2:0. Izazvalo je to opće oduševljenje na stadionu.

Pogledajte i poslušajte kako je to izgledalo nakon drugog gola.

No, drama je tek nastupila. Meksiko je u produžetku traži i treći pogodak kojim bi riješio pitanje pobjednika, imali su domaći i igrača više, ali je meč odlučen boljim izvođenjem penala. Meksiko se bolje snašao i pogodio četiri dok su gosti bili neprecizni dva puta.