Modrić mu servirao loptu kao na tanjiru, a onda se dogodio nevjerovatan promašaj (VIDEO)

Nogomet 14. apr 202408:25 0 komentara
REUTERS/Albert Gea

Real Madrid je slavio u gostima kod Mallorce (0:1) u sklopu 31. kola španjolske La Lige. Jedini pogodak na utakmici postigao je francuski nogometaš Aurelien Tchouameni topovskim udarcem iz daljine u 48. minuti susreta.

Hrvatski kapiten Luka Modrić dobio je šansu od prve minute, a nakon sat vremena igre priredio je veliku gol-šansu za Brahima Diaza.

Nakon duplog pasa s Joseulom, Modrić je dodao u sredinu kaznenog prostora za natrčalog Brahima koji je samo trebao gurnuti loptu u mrežu, no ovaj se neobjašnjivo spetljao.

Kako je Modrić kreirao veliku šansu za Real možete vidjeti OVDJE.