Mohamed Camara nije želio da rizikuje sa Haalandom, reagovao već na poluvremenu

Nogomet 08. nov 202313:36
REUTERS/Molly Darlington

Već na poluvremenu Mohamed Ali Camara osigurao je dres sjajnog norveškog napadača Erlinga Haalanda.

Erling Haaland jedan je od najboljih nogometaša današnjice pa je njegov dres često na cijeni. A igrači protivničke ekipe imaju priliku doći do njega prvi.

U četvrtom kolu skupine G Lige prvaka Young Boysi su gostovali u Manchesteru, a priliku da uzme dres Haalanda iskoristio je prvotimac švicarske ekipe Mohamed Ali Camara.

No, ovaj momak nije ništa želio prepustiti slučaju pa je Norvežanina “načeo” već na poluvremenu, na putu do svlačionice. Haaland je bez pitanja pristao, skinuo dres i dao ga Kamari.

Manchester City je na kraju slavio rutinski trijumf na Etihadu (3:0), čime je dva kola prije kraja grupne faze osigurao plasman u nokaut fazu, a do kraja će prvak Engleske pokušati ostati na prvom mjestu.

Junak pobjede bio je upravo Haaland, strijelac prvog i trećeg gola u utakmici protiv Young Boysa. Švicarci će se do kraja natjecanja morati boriti za treće mjesto u skupini sa Zvezdom, obje ekipe imaju po bod.