Najveći nizozemski derbi prekinut nakon bacanja baklji u teren (VIDEO)

Nogomet 24. sep 202315:41 0 komentara
AFP

Ajax je nastavio svoju krizu katastrofalnom izvedbom na domaćem terenu protiv Feyenoorda, a utakmice je i prekinuta radi načina izražavanja nezadovoljstva njihovih navijača

Katastrofalno je Ajax ušao u ovu sezonu, ostvarivši samo jednu pobjedu u četiri susreta, a vrlo je jasno da će na istom broju ostati i nakon pete utakmice, današnjeg domaćeg susreta protiv Feyenoorda.

Najveći nizozemski derbi upravo se igra na Amsterdam Areni,a trenutni rezultat je 0:3. No, pažnju je preuzelo ono što se dogodilo nešto prije kraja prvog dijela.

Navijačima je očito prekipjelo

Ajaxovi navijači su razumljivo frustrirani trenutnim stanjem, no niti to ne opravdava njihov potez iz 44. minute susreta. Naime, zapalili su nekoliko baklji, a onda su dvije bacili u teren, odnosno u peterac Feyenoordovog golmana.

Sudac se nije dvoumio niti sekunde, prekinuo je susret, a ekipe poslao u svlačionicu, iako je preostalo tek par minuta do kraja prvog poluvremena.

Utakmica se ipak nastavila nakon 15-ak minuta pauze te su odigrane preostale dvije minute i sudijska nadoknada, prije nego su ekipe ponovno, ovog puta po pravilima, poslane u svlačionicu.

Kako je izgledao incident, pogledajte OVDJE.