Nkunku, Chukwuemeka! Koliko nesreće za Chelsea…

Nogomet 22. aug 202320:01
REUTERS/Tony Obrien

Veznjak Chelseaja Carney Chukwuemeka podvrgnut je operaciji nakon što je povrijedio koljeno tokom nedjeljne utakmice Premier lige protiv West Hama, objavio je u utorak engleski prvoligaš.

Novo pojačanje engleskog prvoligaša Chelsea Christopher Nkunku bit će izvan terena “duže razdoblje” nakon što je bio podvrgnut operaciji zbog ozljede koljena – objavio je klub nekoliko dana prije početka sezone.

Chukwuemeka je zabio izjednačujući gol prije nego što je bio prisiljen izaći iz igre u poluvremenu na londonskom stadionu, gdje je Chelsea doživio poraz 1-3 od West Hama.

“Carney je podvrgnut operaciji i sada će započeti svoj oporavak”, stoji u priopćenju Chelseaja.

Chelsea je početkom ovog mjeseca potpisao šestogodišnji ugovor s engleskim 19-godišnjakom iz Aston Ville.

“Od radosti do boli u roku od nekoliko minuta… Moj prvi gol za Chelsea. Trenutak za koji sam se jako molio i sanjao otkad sam bio dijete. Manji neuspjeh, ali vratit ću se jači nego ikad. Hvala navijačima Chelseaja na vašoj ljubavi i podršci. Vidimo se uskoro”, napisao je Chukwuemeka na Instagramu.