Ovo se nikad nije desilo: Golman pogodio Spider Cam u toku utakmice (VIDEO)

Nogomet 19. okt 202211:25 0 komentara
REUTERS/Juan Medina

Bizarna situacija koja ranije nije viđena na fudbalskim terenima dogodila se u LaLigi, na utakmici između Atletica i Rayo Vallecana.

Hrvatski golman Ivo Grbić u 11. minuti susreta ispucao je loptu i neočekivano pogodio dron na vrhu stadiona te nasmijao mnoge.

U sklopu desetog kola španskog prvenstva fudbaleri Atletico Madrida neočekivano su odigrali 1:1 protiv Rayo Vallecana.

Atletico je poveo preko Morate već u 20. minuti susreta, a gol za 1:1 zabio je Falcao iz penala u sudijskoj nadoknadi.

Svih 90 minuta kod Atletica dobio je Ivo Grbić. Hrvatski golman zamijenio je povrijeđeng Oblaka.

Grbić je ponovno upisao dosta dobru predstavu na golu Atletica, a nakon utakmice postao je hit na društvenim mrežama.

Golman Atletica u 11. minuti susreta ispucao je loptu i neočekivano pogodio Spider kameru na vrhu stadiona te nasmijao mnoge.