Petarda Inter Miamija: Po dva gola Messija i Suareza (VIDEO)

Nogomet 03. mar 202409:16 0 komentara
Sam Navarro-USA TODAY Sports

Inter Majami je nakon tri meča u novoj sezoni MLS neporažen. Upisao je Inter drugu pobjedu, i to ubjedljivu protiv Orlando Cityja.

Messi, Suarez, Busquets i Alba bili su od prvog minuta na terenu. Uz Messija i Suareza, Taylor je bio u napadu i baš je ovaj trojac obavio sav posao na meču.

Počelo je sa dva gola Luisa Suareza, da bi Urugvajac zatim upisao i asistenciju proigrao Taylora za 3:0.

Mogao je Suarez i do hatt-tricka u prvom poluvremenu, ali mu je treći gol poništen zbog ofsajda.

Nadovezao se u drugom poluvremenu Leo Messi sa dva gola, a drugi je dao na asistenciju Suareza u 62. minutu pa je Urugvajac mirne duše mogao da izađe iz igre pet minuta kasnije.