Pjanić se vratio nakon više od mjesec i postigao gol Al Nasru (VIDEO)

Nogomet 31. jan 202319:52 0 komentara
FC Sharjah

Nakon skoro mjesec dana pauze, bh. reprezentativac i fudbaler Al Sharjaha Miralem Pjanić, postigao je gol u pobjedi i prolazu dalje protiv Al Nasra na gostovanju 2:1 u President Cupu.

Bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić još uvijek je pod suspenzijom zbog crbenog kartona u ligi Ujedinjenih arapskih emirata, ali ima pravo nastupa u Presidents Cupu.

Al Sharjah je došao do vodstva u 57. minuti, kada je mrežu Al Nasra pogodio Caio.

Jedanaesterac u 73. za goste izveo je Miralem Pjanić i bio siguran sa bijele tačke i vodstvo od 2:0.

Al Nasr je ublažio poraz tri minute prije kraja preko Tozea.

Miralem Pjanić dobio crveni karton, udario protivnika nogom u grudi (VIDEO)

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Samir Memišević odigrao je svih 90 minuta protiv Pjanića za Al Nasr.

U četvrtfinale Presidents Cupa plasirali su se još: Bani Yas, Al-Ahli Dubai i Ajman.

Zbog udaranja protivničkog igrača i cvrneog kartona, Pjanić je dobio 25. decembra dobio tri utakmice suspenzije u ligi. Za sada je propustio dvije utakmice, tako da neće igrati ni protiv Bani Yasa. Povratak Zmaja očekuje se 10. februara protiv Ajmana.