Pobjeda Sheffield Uniteda, Ahmedhodžić odigrao cijeli susret

Nogomet 11. feb 202318:29 0 komentara
Sheffield United FC

U subotu je odigrano 11 mečeva 31. kola Championshipa. Lideri su, po planu, upisali pobjede.

Lider Burnley sigurno je pred svojim navijčaima savaldalo Preston i pobjedu slavio rezultatom 3:0. Heroj domaćih bio je 23-godišnji veznjak Nathan Tella koji je postigao sva tri gola.

Pobjedu lidera je osvajanjem tri boda ispratio i drugoplasirani Sheffield United koji je, također na svom terenu, slavio protiv Swansea.

Bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić odigrao je cijeli susret i pružio još jednu fantastičnu partiju. Duel je završen rezultatom 3:0. Sve su u prvom poluvremenu riješili Berge i Robinson, a konačan rezultat je golom u 89. minutu postavio McBurnie.