Pogledajte majstorije Mitrovića i Milinković-Savića, Ronaldo nakon meča trpio provokacije (VIDEO)

AlHilal Saudi Club

Reprezentativac Srbije i fudbaler Al Hilala, Aleksandar Mitrović, zatresao je mrežu dva puta u velikom derbiju.

Njegov tim je savladao igra Al Narsra, za koji nastupa i Cristiano Ronaldo, u velikom derbiju. Al Hilal je slavio 3:0.

U 89. minutu, Mitrović je iskoristio dobar centaršut iz kornera i pogodio glavom u svom stilu.

Nakon toga, primio je dodavanje Sergeja Milinkovića-Savića i sjajno se snašao i postigao svoj drugi gol, u 93. minutu.

Ronaldo je također bio strijelac na ovom meču, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda.

Da bi stvar bila gora, portugalac je na kraju utakmice morao slušati provokacije cijelog stadiona koji je skandirao “Messi, Messi”, a na kraju meča je odlučio da odgovori slanjem poljubaca u publiku.

Al-Hilal je i dalje prvi u Saudi pro ligi, ali je zbog ove pobjede njihova prednost nad Al Nassrom narasla na sedam bodova.