Pogriješio za gol, trener ga izveo, a on na klupi zaplakao (VIDEO)

Nogomet 16. apr 202321:31 0 komentara
Printscreen/Twitter

Fudbaler Juventusa Nicolo Fagioli bio je direktran krivac za poraz Stare dame od Sassuola 1:0 u meču 30. kola prvenstva Italije.

Napadač domaćih Defrel u 64. minutu postigao je jedini pogodak i to poslije greške 22-godišnjeg veznjaka Stare dame koji nije reagovao na najbolji način.

Juventus napravio novi kiks, plasman u Ligu šampiona sve dalje

Trener Juventusa Massimilijano Allegri je dva minuta nakon toga mladog fudbalera izveo iz igre, a koliko je Fagioliju teško palo sve što se dogodilo svjedoče i suze. Nekoliko saigrača ga je tješilo, ali momku koji je prošao i kroz školu kluba iz Torina greška je baš teško pala.

Crno-bijeli su sedmi u prvenstvu Italije sa 44 boda, a Milan koji je u zoni plasmana u Ligu šampiona bježi im devet bodova.