Posušje savladalo Zvijezdu 09, GOŠK na krilima Šere bolji od Igmana, veliko slavlje u svlačionici

Nogomet 17. feb 202415:42 0 komentara
NK GOŠK

Fudbaleri GOŠK-a na najbolji način otvorili su proljetni dio Premijer lige Bosne i Hercegovine, savladavši rezultatom 1:2 ekipu Igmana iz Konjica.

Nakon inicijative i bolje igre u prvih pola sata, nagrada za goste u današnjem meču došla je u 32. minuti kada je Šero pogodio mrežu Konjičana.

JOŠ SPORTA

Iako su bili kvalitetniji cijelim tokom utakmice, fudbaleri GOŠK-a uspjeli su udvostručiti vodstvo tek u drugom poluvremenu. Strijelac je ponovo bio Šero.

Igman je samo uspio ublažiti poraz nakon udarca Mirsada Ramića u 72. minuti utakmice.

Nakon meča gostujući fudbaleri znali su proslaviti osvojena tri boda, što su i zabilježili zajedničkom fotografijom.

GOŠK je sada sedmi na tabeli Premijer lige sa 23 osvojena boda, Igman je 11. sa 19 bodova.

U drugom meču odigranom danas Posušje je sa 2:0 savladalo Zvijezdu 09. Golove su postigli Lučić u 27. minuti i Boban u 87.

Posušje je šesto na tabeli sa 23 boda, Zvijezda je ubjedljivo posljednja sa 11.