Real bez Modrića poražen u Valenciji

Nogomet 21. maj 202321:52 0 komentara
REUTERS/Pablo Morano

U susretu 35. kola španjolskog nogometnog prvenstva Valencia je na stadionu Mestalla pobijedila Real Madrid sa 1-0.

Bila je to prva Realova utakmica nakon debakla u Manchesteru u uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka. Ali i novi poraz.

Utakmica je bila puna tenzija, a pogodak odluke zabio je Diego Lopez u 33. minuti. Za goste je od 65. minute igrao kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.

U samoj završnici susreta došlo je do naguravanja igrača pri čemu je Vinicius Junior udario Huga Dura nakon čega je dobio crveni karton. Sudac Ricardo De Burgos je isključio Realova napadača nakon poziva iz VAR sobe.

Zanimljivo, nadoknada je trajala čak 15 minuta, ali više nije bilo promjene rezultata.

Realov poraz iskoristio je gradski suparnik Atletico koji je pobjedom 3-0 protiv Osasune skočivši na drugo mjesto Primere.