Rodrygo se požalio novinarima: Malo sam ljut na Ancelottija

REUTERS/Marcelo Del Pozo

U prvoj utakmici 37. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio 2:1 na gostovanju kod Seville.

Domaća ekipa je povela već u 3. minuti golom Rafe Mira, ali je potom uzvratio Rodrygo s dva gola za Kraljevski klub. Prvi je postigao u 29. minuti iz slobodnog udarca, pri čemu mu je pomogao i vratar Seville Bono svojim lošim pozicioniranjem, a u 69. minuti je Brazilac realizirao brzu kontru koju je pokrenuo Luka Modrić.

Nakon utakmice nasmijani Brazilac potužio se novinarima na Carla Ancelottija. Talijan ga je izvadio iz igre u 81. minuti susreta kada je već zabio dva gola.

“Malo sam ljut na trenera, htio sam zabiti treći pogodak, upisati hattrick”, rekao je Rodrygo nakon susreta.