Spektakularan meč u Singapuru, golijada Liverpoola i Bayerna

Nogomet 02. aug 202315:58 0 komentara
REUTERS/Edgar Su

Pravu ljepoticu odigrali su Liverpool i Bayern u prijateljskoj utakmici u Singapuru. Postignuto je čak sedam pogodaka i na kraju je slavio minhenski sastav.

Pravi festival golova priredili su Liverpool i Bayern u pripremnoj utakmici u Singapuru. Iako su Redsi vodili 2:0 i 3:2, pobijedio je Bayern 4:3.

Na poluvremenu je bilo 2:2 nakon što su za Liverpool zabili Gakpo (2.) i Van Dijk (28.), a za Bayern Gnabry (33.) i Sane (42.).

U 67. minuti opet je Liverpool poveo golom Diaza, no u 80. je hrvatski reprezentativac Josip Stanišić izjednačio na 3:3 pospremivši iz blizine odbijanac u mrežu. Stanišić je u igru ušao u 61. minuti.

I konačno, u prvoj minuti sudačke nadoknade pobjedu Bayern donio je Kratzig.

Prije početka nove sezone Liverpool ima još prijateljsku utakmicu s Darmstadtom 7. augusta, a onda 13. augusta otvara Premier ligu derbijem kod Chelseaja. Bayern također 7. agusuta igra protiv Monaca, a 12. augusta igra Superkup Njemačke protiv Leipziga.