Sramotno suđenje Marića presudilo Igmanu protiv Borca

Nogomet 24. apr 202319:54 0 komentara
Facebook/Borac Banjaluka

U posljednjoj utakmici 27. kola Premijer lige BiH Borac je u Banjaluci savladao Igman sa 1:0.

Prvu šansu na meču imali su gosti. Bodul je šutirao sa distance visoko preko gola. Nakon toga nekoliko prilika za Borac. Najveću je propustio Tatar u 15. minuti kada mu je dugo trebalo da se namjesti na udarac i golman Igmana je zaustavio njegov šut. Nekoliko minuta kasnije nova šansa za Borac.

Lagundžić je ubacio sa boka, a Piščević šutirao glavom, no, Ćeman je zaustavio njegov udarac. Borac je ponovo zaprijetio u polovinom prvog dijela, Tatar je bio u izglednoj poziciji i neometan poslao loptu pored gola.

U 33. minuti domaći stižu do vodstva. Ninković je bio siguran izvođać kaznenog udarca nakon što je na njemu napravljen prekršaj.

Sudije ponovo skrnave PL BiH: Sramotno suđenje Marića u korist Borca

Nastavio je Borac sa napadima i nakon postignutog gola, a najbliži povećanju vodstva bio je Lukić čiji šut nakon ubačaja Tatara ponovo brani Ćeman.

U drugom dijelu Igman je bio opasniji. Najveću priliku propustio je Ahmetović kada je njegov udarac odbranio Ćetković. U 71. minut zaprijetio je Hrelja, ali njegov udarac odlazi pored gola.

Do kraja se rezultat nije mijenjao te je Borac osvojio nova tri boda.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad