Vladan Kovačević napravio veliku grešku i primio pogodak sa 35 metara (VIDEO)

Nogomet 03. dec 202322:40 0 komentara
Screenshot

Nesuđeni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Vladan Kovačević napravio je veliku grešku u meču njegovog Rakowa i domaćeg Slaska.

Do 67. minute Rakow je vodio rezultatom 0:1 golom Kittela u 24. minuti utakmice, ali je Kovačević napravio velikzu grešku i faktički poklonio gol za izjednačenje svojim rivalima.

Nakon jednog ispucavanja odbrane Slaska, Kovačević je neobjašnjivo napustio svoj kazneni prostor, kasno shvatio da je napravio grešku, krenuo je nazad, ali više nije bilo spasa. Samiec-Talar je šutirao iz velike udaljenosti na prazan gol i pogodio za konačnih 1:1.

Slask je ostao prvi u poljskom prvenstvu i ima 37 bodova, Rakow je četvrti i ima 29.