Zvijezda 09 golom razljutila Rođene, tim iz Ugljevika jednom nogom u nižem rangu takmičenja (VIDEO)

Nogomet 19. apr 202421:54 0 komentara

Fudbaleri Veleža savladali su u 27. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu Zvijezde 09 rezultatom 3:1.

Bili su Rođeni mnogo bolji rival na ovom susretu, a na poluvrijeme su otišli sa golom prednosti. Tim Deana Klafurića u prednost je doveo Ante Hrkać u osmoj minuti sa bijele tačke.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli FK Velež Mostar (@fk_velez)

Ipak, gosti su izjednačili nakon dvije minute igre u drugom dijelu preko Karaklajića, ali je to samo razljutilo domaći tim.

Mihael Mlinarić je u 75. minuti doveo Rođene u ovu prednost, da bi Omar Pršeš tri minute kasnije postigao i treći gol.

Velež je nakon ovog trijumfa 3. na tabeli sa 46 bodova, dok je Zvijezda posljednjeplasirana sa 17 i jednom nogom već je u nižem rangu takmičenja.