NFL: Jaguarsi uspjeli uhvatiti playoff

Ostali sportovi 08. jan 202309:01 0 komentara
Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports

Chiefsi i Jaguarsi slavili su pobjede u NFL u noći između subote i nedjelje.

Chiefsi su do 14. pobjede u sezoni došli na gostovanju Las Vegas Raidersima, dosta ubedljivo 31:13.

Gosti su pobedu najavili sa touchdownom McKinnona već nakon 128 sekundi igre, a Butker je ostvario i ekstra poen. Odgovor domaćina u prvoj četvrtini bio je field gol Carlsona na isteku osmog minuta.

Gosti su se razgoropadili u drugoj dionici koji su dobili rezultatom 17:0 i praktično tada već sve riješili.

Jones i Toney su postigli po touchdown, a Butker je dodao dva ekstra poena i jedan field gol.

U trećem dijelu duela billežimo samo jedan field gol Raidersa, upisao ga je kao i u prvoj deonici Carlson. U poslednjoj četvrtini Pacheko je postigao touchdown, Butker novi ekstra poen, a konačno su i domaći došli do touchdowna preko Renfroa, uz Carlsonov ekstra poen.

Patrick Mahomes je imao 18 od 26 uspješnih bacanja za 202 jarde, uz jedan pas za touchdown. Kod Raidersa je Jarrett Stidam imao 22 uspješna pokušaja, prebacio je 219 jardi, uz pas za touchdown, ali i jednu presječenu loptu.

Regularni deo sezone pobjedom su završili i Jacksonville Jaguarsi koji su na svom terenu sacladali Tennessee Titanse 20:16. Ovaj trijumf donio im je mjesto u playoffu.

Jaguarsi su do pobede došli u posljednjoj četvrtini, Titansi su na poluvremenu vodili 13:7, a pred posljednju četvrtinu su imali 16:10.

Gosti su prvi dio utakmice riješili u svoju korist field golom Bullocka, a sredinom druge dionice na to se nadovezao i touchdown Okonkwa uz ekstra poen Bullocka. Odgovorili su Jaguarsi touchdownom Kirka uz ekstra poen Pattersona koji je u trećoj četvrtini postigao i field gol na šta je na isti način odgovorio i Bullock.

Posljednja četvrtina pripala je u potpunosti Jaguarsima. Patterson je zabeležio field gol i ekstra poen nakon touchdowna Allena.