Sjajni Rublev lagano savladao Varillasa i zakazao meč sa Džumhurom u Banjaluci

Tenis 20. apr 202317:05 0 komentara
Miomir Jakovljević / AA

Ruski teniser Andrey Rublev savladao je bez većih problema Peruanca Juana Pabla Varillasa sa 2:0 u setovima i plasirao se u narednu rundu ATP 250 turnira u Banjaluci.

Rublevu je za pobjedu bilo potrebno sat i 10 minuta igre, a rezultat po setovima je glasio 2:6. 2:6.

Damir Džumhur sjajnim izdanjem srušio Richarda Gasqueta u Banjaluci

Napravio je Rus već na samom startu prednost brejka, a potom ga i potvrdio i sjajnim servisom riješio prvi set u svoju korist.

Slično je bilo i u drugom. Nije Rublev dao mnogo prilika suparniku pa je za nešto više od sat vremena upisao rutinsku pobjedu.

U narednoj rundi Rublev će se sastati sa najboljih bh. teniserom Damirom Džumhurom koji je sa 2:1 u setovima savladao Richarda Gasqueta.