Vozači Formule 1 osudili ponašanje navijača u Austriji
Vodstvo formule 1, vlasnici staze Red Bull Ring u Spielbergu, te brojni vozači osudili su seksističko, rasističko i homofobno ponašanja dijela gledatelja na Velikoj nagradi Austrije. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas