Pojavila se prva fotografija košarkaša Srbije iz bolnice nakon gubitka bubrega

Svijet košarke ostao je šokirao vijestima sa Svjetskog prvenstva.
Oglas
Naime, košarkaš Srbije Boriša Simanić dobio je žestok udarac laktom u predjelu bubrega još u trećem kolu. Od silnih bolova morao je napustiti igru. Svi su se nadali najboljem mogućem ishodu, ali onda je stigao šok.
Simanić je završio na operaciji i svi su pomislili da je najgore prošlo, no najgore je tek došlo. Košarkaš Srbije morao je i na drugu operaciju gdje je ostao bez bubrega.
Sve se dogodilo nakon što ga je protivnički košarkaš neoprezno udario laktom pod košem, Simanić je odmah pao i zatražio pomoć.
''Nakon što je prvi put operisan u noći između 30. i 31. avgusta, doktori su pratili njegov oporavak i donijeli odluku da je zbog nastanka komplikacija nova operacija neophodna", objavili su iz Srbijanskog košarkaškog saveza.
Ta druga operacija je obavljena, a na društvenim mrežama pojavila se i prva fotografija košarkaša iz bolnice.
Prema vijestima iz Srbije, njegovo stanje je stabilno i kreće proces oporavka.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas