Van Dijk: Imali su dosta sreće, ali tek slijedi uzvrat

Nogometaš Liverpoola Virgil van Dijk rekao je da nema prostora za preveliko razočaranje budući da ih čeka uzvratni susret na Anfieldu.
Oglas
Liverpool je poražen u Madridu od Atletica rezultatom 1:0, a nakon utakmice prvi je pred kamere stao najbolji stoper svijeta.
"Znali smo da nas čeka teška utakmica, pogotovo ovdje u Madridu u vrućoj atmosferi. Naravno, primili smo rani gol iz kornera, uz puno sreće njihove, a to je kasnije otežalo utakmicu", rekao je Van Dijk i dodao:
"Imali smo velik posjed lopte, ali nismo stvarali prilike. Ipak, slijedi nam uzvrat i imamo razloga za samopouzdanje".
https://twitter.com/LFC/status/1229894918665056263
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas