Koronavirus ušao u reprezentaciju Danske, u karantinu osam igrača
Fudbalski savez Danske objavio je da je osam reprezentativaca i nekoliko članova osoblja moralo u karantin, nakon što su otkrivena dva pozitivna slučaja na COVID-19, prenosi Anadolu Agency (AA). Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas