Dvojica zaraženih COVID-19 u Manchester Cityju
Fudbaleri Manchester Cityja Gabriel Jesus i Kyle Walker pozitivni su na korona virus, potvrdio je engleski klub. "Građani" su naveli da su zaražena i dva člana osoblja. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas