Oglas

NDP: Nebriga banjalučke vlasti prema FK Borac

author
SRNA
16. maj. 2016. 14:36
>
14:38

Narodni demokratski pokret (NDP) saopštio je da je zaprepašten "nebrigom i javašlukom" gradske vlasti u Banjaluci prema Fudbalskom klubu "Borac", koji je ispao iz Premijer lige BiH. Pročitaj više

Oglas