Narodni demokratski pokret (NDP) saopštio je da je zaprepašten "nebrigom i javašlukom" gradske vlasti u Banjaluci prema Fudbalskom klubu "Borac", koji je ispao iz Premijer lige BiH. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas