Barbarez zadovoljno trlja ruke: Zmaj pogodio u sjajnom meču odigranom u Zweiti (VIDEO)

Nogomet 04. okt 202422:05 0 komentara
Karlsruhe

U duelu 8. kola njemačke 2. Bundeslige, Karlsruhe i Darmstadt igrali su neriješeno 3:3.

Vodeći gol za domaće postigao je novopečeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Dženis Burnić, izjednačio je Lidberg, da bi Jensen sjajnim golom vratio prednost na stranu domaćih.

U nastavku, gosti iz Darmstadta uspijevaju da preokrenu, prvo je Klefisch poravnao na 2:2, a onda je srpski defanzivac Aleksandar Vukotić u 74. minutu poslije kornera pogodio za 2:2.

Da Karlsruhe ipak ostane neporažen u novoj sezoni pobrinuo se Schleuzner tri minuta kasnije.