Glavobolja za Miloševića u najavi: Kolašinac meč Rome i Atalante napustio zbog povrede

Nogomet 07. jan 202422:47 0 komentara
REUTERS/Alberto Lingria

Večeras je na Stadionu Olimpico odigran posljednji susret 19. kola italijanske Serije A.

Duel u Rimu završen je bez pogodaka, a susret je obilježila i povreda reprezentativca Bosne i Hercegovine, Seada Kolašinca.

Kolašinac je bio primoran teren napustiti u 79. minuti susreta kada ga je zamijenio Palomino.

Gosti iz Bergama poveli su na samom otvaranju susreta, Teun Koopmeiners (Atalanta) je skočio na odličan centaršut i glavom zabio pod prečku za 0:1.

U nastavku susreta Vučica je bila nešto bolja, a do poravnanja dolaze u 39. minuti kada je sa bijele tačke bio precizan Paolo Dybala koji pogađa za 1:1.

Atalanta je uspjela postići još jedan pogodak u 58. minutu, Gialuca Scamaca je bio strijelac no gol je poništen zbog prekrašaja u napadu.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, te su se na kraju obje ekipe mogle zadovoljiti sa po jednim osvojenim bodom.