Guardiola odgovorio Mironu Musliću: "Imam nešto za njega"

Miron Muslić sa svojim Plymouthom sutra će odmjeriti snage sa premoćnim Manchester Cityjem na čijoj klupi sjedi Pep Guardiola.
Oglas
Muslić je pred utakmicu osmine finala FA Kupa o trofejnom Guardioli govorio samo u superlativima.
"On je gigant u našem sportu, gigant kao trener. Jedan je od najuspješnijih trenera ikad. Za mene je ovo najveća čast u životu i mojoj trenerskoj karijeri. Veoma se radujem što ću imati priliku da se rukujem s njim i kažem mu kakav je gigant u fudbalu i uzor svakog trenera na svijetu", rekao je Muslić.
Riječi bh. stručnjaka došle su do slavnog Španca koji je danas odgovorio sa jednakim poštovanjem i pijetetom.
"Imam za njega nešto. Dobit će odličnu bocu vina nakon tih riječi. Cijenim to i hvala mu mnogo na tome. I za mene je čast što ću ga upoznati sutra", rekao je trener Manchester Cityja.
Utakmica između Cityja i PLymoutha igra se sutra na stadionu Etihad u Manchesteru sa početkom od 18:45h.
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad, pridružite nam se i na WhatsApp kanalu klikom ovdje
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas