Igman savladao Slogu i nastavio sjajan rezultatski niz

Nogomet 25. sep 202418:15 0 komentara
FK Igman Konjic

Fudbaleri Igmana savladali su Slogu iz Doboja na domaćem terenu i tako nastavili sjajan rezultatski niz u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Gosti su bolje otvorili susret sa dvije neiskorištene šanse u 12. i 18. minuti minuti, no ni Hebibović, ni Sadiković nisu bili precizni.

Domaći su uzvratili udarcem glavom Vidića nakon centaršuta Jovića, no na kraju prvom dijelu utakmice golova nije bilo.

Drugi dio utakmice počeo je šansom za domaće koju nije iskoristio Milanović, iako je imao izuzetno izglednu priliku za gol.

Samo minut kasnije stigla je kazna. Denković je bio u dobrom prodoru, uputio centaršuta, a odbijenu loptu pokupio je Herić za 0:1.

U 75. minuti DEnković, najbolji igrač utakmice probio je odbranu po lijevoj strani i matirao golmana sloge Pavlovića udarcem kroz noge.

Nakon drugog pogotka Slozi je dosuđen jedanaesterac, ali je intervencijom iz VAR sobe on poništen.

Do kraja više nije bilo golova, a Igman je upisao nova tri sjajna boda i treću pobjedu u nizu u Premijer ligi BiH.