Komentator Guardioli: Kakav smor... Uđi u tunel, ne bi trebao biti na terenu (VIDEO)
Nakon remija Cityja i Arsenala (0:0) Pep Guardiola bio je nezadovoljan igrom svojih igrača u drugom poluvremenu, toliko da je na terenu nakon kraja utakmice bjesnio na svoje fudbalere, naročito Grealisha, što je zasmetalo Richardu Keysu, komentatoru "starog kova". Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas