Partizan brutalno prozvao Fudbalski Savez Srbije pred polufinale Kupa protiv Zvezde

Fudbalski klub Partizan uputio je poruku Fudbalskom savezu Srbije pred polufinale Kupa Srbije protiv Crvene zvezde koji je na programu od 19.00 na stadionu "Rajko Mitić".
Oglas
Crno-bijeli su objavili sliku majice uz poruku:
„Neki ljudi nikada neće saznati kako je lepo zaspati mirne duše i čistog obraza“, uz oznaku „#FSS“.
Crno-beli nisu potvrdili da li će u ovim majicama izaći na meč protiv najvećeg rivala.
Podsjećamo, duel u Kupu Srbije dolazi samo četiri dana nakon 173. vječitog derbija koji je Zvezda dobila sa 3:2, a iz Partizana je poslije meča uslijedila lavina komentara na račun suđenja i sudije Pavla Ilića.
U drugom polufinalu sastali su se Radnički iz Kragujevca i Vojvodina. Uspješniji su bili Vojvođani rezultatom 0:1.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas