Široki Brijeg ispustio dva gola prednosti, GOŠK osvojio prvi bod u sezoni

Nogomet 20. sep 202422:37 0 komentara
NK GOŠK GABELA

Fudbaleri GOŠK-a osvojili su prvi bod u Premijer ligi ove sezone nakon što su odigrali neriješeno protiv Širokog Brijega rezultatom 2:2.

Široki može biti izuzetno razočaran, budući da je vodio 2:0 nakon prvih 45 minuta.

Prvi gol pao je još u prvoj minuti, kada je Chinedu bio precizan na asistenciju Jelavića. Dvostruko vodstvo Širokobriježanima donio je Matić u 39. minuti.

Početkom drugog dijela utakmice, tačnije u 53. minuti, GOŠK je došao do gola preko Sipovića, a konačnih 2:2 postavio je Mihaljević u 74. minuti utakmice.

Unatoč bodu, GOŠK je i dalje posljednja ekipa na tabeli sa jednim bodom, dok je Široki na poziciji broj pet sa devet bodova.