Vlada Kantona Sarajevo obradovala navijače Željezničara, izvodjena sredstva za infrastrukturu Grbavice

Vlada Kantona Sarajevo usvojila je odluku za izgradnju južne tribine stadiona Grbavica.
Oglas
Dobru vijest za klub sa Grbavice saopštio je zastupnik SDP-a u Skupštini Kantona Sarajevo Samir Avdić.
"Na Vladi KS je upravo usvojeno nekoliko za kulturu i sport značajnih odluka. Osim odluke da se ide u građevinsku rekonstrukciju Historijskog muzeja BiH (1,2 miliona) i Narodnog pozorišta (1,7 miliona), za sve Željovce, ali i za Veležovce koji vole "Dolinu čupova" na kojoj zasad igramo europske tekme, lijepa vijest - ide 4,7 miliona konvertibilnih maraka za izgradnju južne tribine. Uživajmo u lijepim vijestima ljudi!", napisao je na društvenim mrežama Avdić.
Kasnije se oglasio i ministar kultune i sporta Kenan Magoda.
Željezničar će sutra od 20 sati na stadionu Grbavica, ugostiti Velež u jednom od derbija 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas