Oglas

Zlatni septembar - mjesec podizanja svijesti o djeci oboljeloj od raka

author
N1 BiH
05. sep. 2019. 19:20
>
19:20
WEBSA-SABIC 040919-ND(20190904-124631457).Still001
N1 | N1

“Zlatni septembar” je mjesec podizanja svijesti o djeci oboljeloj od raka. Ovogodišnja kampanja fokusirala se na period nakon izlaska iz bolnice i borbu poslije izlječenja. Kampanja podizanja svijesti se i ove godine održava u organizaciji Udruženja “Srce za djecu oboljelu od raka” pod sloganom “Život poslije raka… Borba se nastavlja”. Tim povodom gosti Novog dana su: Jasna Vatreš, socijalni radnik i Harun Šabić, mladica.

Oglas

Više tema kao što je ova?
rak

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama