
“Zlatni septembar” je mjesec podizanja svijesti o djeci oboljeloj od raka. Ovogodišnja kampanja fokusirala se na period nakon izlaska iz bolnice i borbu poslije izlječenja. Kampanja podizanja svijesti se i ove godine održava u organizaciji Udruženja “Srce za djecu oboljelu od raka” pod sloganom “Život poslije raka… Borba se nastavlja”. Tim povodom gosti Novog dana su: Jasna Vatreš, socijalni radnik i Harun Šabić, mladica.
Oglas
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas