Oglas

Zlatni septembar - mjesec podizanja svijesti o djeci oboljeloj od raka

author
N1 BiH
05. sep. 2019. 19:20
>
19:20

“Zlatni septembar” je mjesec podizanja svijesti o djeci oboljeloj od raka. Ovogodišnja kampanja fokusirala se na period nakon izlaska iz bolnice i borbu poslije izlječenja. Kampanja podizanja svijesti se i ove godine održava u organizaciji Udruženja “Srce za djecu oboljelu od raka” pod sloganom “Život poslije raka… Borba se nastavlja”. Tim povodom gosti Novog dana su: Jasna Vatreš, socijalni radnik i Harun Šabić, mladica. Pročitaj više

Oglas