Gospić i Hebib za Novi dan
Prijatelji o Bešliću: "Sa Halidom je otišao komad duše"
"Ona je moja generacija, kada razmišljam o njoj, vraćam se u moje prijeratno Sarajevo. Zajedno smo rasli u ovom gradu i družili se", govorio je Halid Bešlić o svojoj dugogodišnjoj prijateljici, sa kojom je drugarstvo krunisao i zajedničkom pjesmom „Samo jednom“ snimljenom prije 10 godina. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas