Vozač Fiata oborio pješakinju u naselju Dolac-Malta

author
Jasmin Mušanović
24. nov. 2014. 21:28
>
21:37
Nesreca1
N1 | N1

Još jedna nesreća na ulicama Sarajeva, ovaj put u naselju Dolac-Malta.

[caption id="attachment_20232" align="alignnone" width="750"]

Događaj se odigrao na raskrsnici između ul. Bulevar Meše Selimovića i Azize Šačirbegović.

Nezvanično, nesreća se dogodila kada je vozač Fiata inicijala B.D. oborio pješakinju koja je prelazila pješački prelaz.

"Trenutno je smještena na KUM gdje se utvrđuje stepen povreda. Radi se o ženskoj osobi rođenoj 1961. godine. ", poručeno je iz Operativnog centra MUP-a KS.

Nakon utvrđivanja stepena povreda, povrijeđenoj su dijagnosticirane povrede lica i ključne kosti.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama