
Četiri osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nesreći koja se oko 16.30 sati dogodila na magistralnom putu M-17 u Vranduku.
Oglas
U Ministarstvu unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona su rekli da su u nesreći učestvovala dva vozila i to "renault clio" i "ford focus".
Četiri osobe su prevezene u Kantonalnu bolnicu Zenica, među kojima je i jedna maloljetna osoba, radi ukazivanja ljekarske pomoći.
Nakon uviđaja bit će poznate okolnosti koje su dovele do nesreće, a na magistralnom putu M-17 Zenica-Žepče između tunela Vranduk 1 i Vranduk 2 saobraća se jednom trakom.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mrežaTwitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas