Muhamed Sacirbey, bivši ministar vanjskih poslova BiH, u Danu uživo na N1 govorio je o razlozima zbog kojih je nakon potpisivanja Daytona podnio ostavku na mjesto ministra vanjskih poslova te istakao kako je to učinio iz tri razloga. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas