Oglas

SNSD i dalje zahtjeva da Džaferović odstupi sa pozicije

author
N1 Info
02. mar. 2015. 14:23
>
14:28
Kosarac
N1 | N1

U Banjaluci je završen sastanak predsjednika Republike Srpske i lidera SNSD-a Milorada Dodika sa poslanicima SNSD-a u Predstavničkom domu i delegatima u Domu naroda parlamenta BiH.

Oglas

[caption id="attachment_93062" align="alignnone" width="750"]

Poslanici i delegati iz reda srpskog naroda u dva doma Parlamenta BiH nakon konsultacija sa entitetskim predsjednikom Miloradom Dodikom ponovili su zahtjev da Šefik Džaferović odstupi sa pozicije, jer navodno zna ko su ljudi koji su počinili zločin nad Srbima.

Sastanku je prisustvovala i potpredsjednica SNSD-a Nada Tešanović koja je podržala Deklaraciju Hrvatskog narodnog sabora o preustroju BiH u 4 federalne jedinice.

Prijedlog je izazvao buru u RS-u, jer bi to značilo mijenjanje dejtonskih nadležnosti entiteta.

Niko od prisutnih nije komentarisao dešavanja oko koalicije HNS, to će naknadno učiniti stranački orgai.

Staša Košarac je kritikovao postavljanje ratne zastave Armije BiH u sali Parlamentarne skupštine BiH tokom svečanosti za 1. mart.

Sastanak je održan u Palati Republike, a prije sastanka nije bilo izjava za novinare.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama